Vše, co se zde dočtete vychází z mých zkušeností a z informací získaných na certifikovaných seminářích. Více informací sledujte v sekci Blog 🙂

Takže tady jsou nejčastější otázky a odpovědi:

Kdy Bachovy esence nejsou vhodné?

Napadá mě jediná situace, kdy nejsou Bachovy esence vhodné  –  a to v případě, že do toho člověk nechce jít. Chce pilulku, která mu pomůže, udělá vše za něj.

Bachovky nejsou vhodné v situaci, kdy člověk sám nechce situaci řešit. Kdy raději chce zůstat ve strachu, nejistotě, starosti o druhé, osamělosti, nedostatečném zájmu o přítomnost, skleslosti apod.  Nechce se v tuto chvíli těmto emocím postavit, poznat je, pochopit a naučit se s nimi pracovat.

Život je o volbě, v každé situaci máme volbu a sami si vybíráme, jak na tu situaci zareagujeme. Pokud vám nevyhovuje současný stav a chcete získat sílu na to, abyste si s danou situací poradili, Bachovy esence jsou tu pro vás.

Lze využívat jednotlivé koncentráty a nebo si nechat namíchat směs přímo pro vaši potřebu, esence přímo vám na míru.

Na základě osobního setkání poskytuji poradenství a konzultace ohledně Bachových esencí a emocionálních stavů. Součástí konzultace je směs Bachových esencí připravená přímo pro klienta na míru.

Jak rychle Bachovy esence zabírají?

Je to zcela individuální, záleží na hloubce v každém z nás. Jedná se o dobu, než se informace dostane do našeho vědomí, nejen denního, ale do vyššího vědomí. Díky Bachovým esencím se otevřete emocím, které jste dosud neznali/nepochopili/nepřijmuli/nevíte si s nimi rady. Otevřete se těmto emocím, pochopíte je/poznáte/přijmete a poradíte si s nimi. Bachovy esence dodávají sílu a člověk si pak je schopen poradit sám.

Někteří klienti vidí účinek ten stejný den a někteří až po pár dnech či týdnech. Záleží na hloubce v každém z nás.

Bachovy esence svou práci vždy udělají a pak už je na nás, jak si se situací poradíme. Dodají nám odvahu, sebedůvěru, nadhled apod.

Může se stát, že Bachovy esence na mě nefungují?

Není možné, aby Bachovy esence nefungovaly.  Je ovšem možné, že došlo k chybnému výběru Bachových esencí. Nabízím vám poradenství v jejich výběru a přípravu směsi přímo pro vás.

Může se moje situace díky užívání Bachových esencí zhoršit?

Občas se může zdát, že po užití Bachových esencí vnímáme zhoršení. Obvykle stav trvá  2-3 dny. Jde o to, že esence v těle pracují a ukazují emoce, kterých si máme všimnout, naučit se s nima, poznat je, přijmout. Máme něco pochopit. Pokud se toto děje, může to pro nás být z počátku nepříjemné. Díky esencím si totiž uvědomujeme energii, kterou jsme si neuvědomovali. Léčí nás z iluzí a ukazují nám realitu (to opravdové, co je). Díky esencím poznáváme ty dvě stránky – iluze, očekávání x realita.

Pokud pociťujete zhoršení doporučuji pokračovat pokud je to únosné a nebo kontaktovat svého poradce a dohodnout individuální postup.