Plní se vám v určité oblasti přání, jak na zavolanou?

A v jiné oblasti jen občas záblesk zlepšení, ale jinak nic výrazného?

     Zdá se vám občas tvrzení „žít radostný život je naše přirozenost“ neplatné?

     Tak já vám ukážu,  jak i toto vede opět na emoce, na naši náladu,  harmonii.

 

 

Když SE CÍTÍME DOBŘE, když cítíme radost, nadšení a všechny ty pocity způsobující dobrou náladu, tak pak přichází to, co chceme. UMOŽŇUJEME díky tomu přicházet a zhmotňovat NAŠE PŘÁNÍ.

Opak: Necítíme-li se dobře,  máme-li pochybnosti, strach,  nedůvěru, smutek, zášť, sklíčenost  a podobné,  tak neumožňujeme, jsme si sami sobě překážkou.

Často nevědomě myslíme na to, co nechceme,  na to co nemáme a stavíme jakousi barieru pro to dobré, co přichází. Nejsme na to dobře naladěni.

    Naše nálada je indikátorem,  je naší kontrolkou. Jako například existuje kontrolka v autě na množství  paliva, tak existují emoce jako kontrolka toho, zda jsme v harmonii, v souladu, naladěni na to, co si chceme do života přitáhnout.
V autě sledujeme kontrolku o nádrži  a ne vždy ji necháme rozsvítit. Věnujme se takto také sobě.  Věnujme svým emocím/náladě pozornost.

Není nutné se nechat oddálit od nadšení, radosti, vděčnosti, od umožnění plnit svá přání, od žití dle vlastních představ.

Problikává-li kontrolka naší nálady, stačí se jen rozhodnout a něco v té dané oblasti změnit.

A teď každý zpátky k sobě.

Co se vám neplní, s čím se nedaří pohnout?

Zkuste na chvíli myslet na tuto oblast a sledujte vaši náladu…. Naše nálada je to, co můžeme sledovat a dle čeho poznáme, zda umožňujeme příchod splněného přání.

Cítíte nadšení, vděčnost, radost, přijetí a nebo spíš smutek, bezmoc, naštvání, zlost, nedůvěru? A rozumíte už teď, že to jde úplně jiným směrem než k dobré náladě, k umožňování?

Nálada ukazuje,  jaké myšlenky si v této oblasti a právě v tu danou chvíli vybíráme, zda jsme v harmonii,  zda umožňujeme přijímat plnění našich přání…

Tak co v této oblasti změníte? Jaké myšlenky, emoce, slova a činy si vyberete?

Prosím odpovězte si, nebo nechte odpovědi k sobě přijít,  dejte jim šanci.

Pokud budeme setrvávat v naštvání, bezmoci, vzteku a jiných negativních emocích, nemůže se splnit to, co na vědomé úrovni chceme.

     Díky kontrolce vidíte, že bez dobré nálady, bez přelaďování sebe do pohody, radosti a pozitivního myšlení neumožňujeme, že blokujeme zhmotnění našeho přání.

Kontrolka není o sebebičování  a o tom vinit se, že se cítím tak, jak se cítím. Kontrolka je signál ke změně. Signál k tomu, abyste věděli, že je třeba něco udělat.

Způsobů jak se přeladit je mnoho. Tyto stránky se věnují  Bachovým esencím, a proto nezmiňuji jiné způsoby.

Bachovy esence jsou jedna z možností, jak si vyladit emoce a mít dobrou náladu. Jak získat nadhled a umožnit tak vzniknout jiné realitě, jinému pohledu na svět.

Někdy je to jako mávnutím kouzelného proutku, někdy to potřebuje svůj čas.

Nevěříte, že pomáhají a nebo že je vhodné je užít i při malém vychýlení se ze svého „dobra“? 🙂

Když s někým probíráme, že je potřeba něco v jeho životě změnit, často slyším odpověď: „To jo, ale jak?“

A odpovědí je: „kapičky jsou prostě parťák, s nimi to jde lépe“ 🙂

Všímám si, jak většina lidi, z dříve pro ně obtížné situace, vyjde tak nějak bez povšimnutí, lehce.

A když se ptám, pomohly ty kapičky? Odpověď je občas neutrální: „Asi jo, možná, nevím. Kapičky byly na počátku,  od té doby se toho stalo hodně. Víš, já jsem si s tím v tu dobu úplně neuměl/a poradit.“

Vždy se usměji, protože kapičky byly na počátku. A za to cítím velkou vděčnost,  za to že si je ten daný člověk dopřál a za to, že udělaly svou práci.

A teď zase každý k sobě.

Která  oblast ve vašem životě by si zasloužila vyladit?
Ve  které situaci by vám pomohl nadhled, co chcete posunout,  kde si chcete splnit přání a ono to nějak zatím nejde?

Nemusíte čekat na to, až to bude „větší“. Už malá nepohoda se projevuje v naší náladě a v tom, co vyzařujeme. V tom, jak rychle se dostaneme ke splnění našich přání.

Kdo má zájem, ozvěte se. Napsat e-mail, zprávu a nebo zavolat, vás nic nestojí a rozhodně vám to něco přinese 🙂

A pro váhavé ještě link na seznam Bachových esencí a co mohou vyladit.

Poklidné dny a žijme život, jaký chceme žít.
Bachovy esence Kutná Hora